W zgodzie z naturą

Korzystamy z natury dla Twoich oszczędności

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalną firmą z nowoczesnej branży Odnawialnych Źródeł Energii dzięki którym możliwe są duże oszczędności związane z rachunkami za energię elektryczną. Wykorzystujemy naturalną siłę drzemiącą w naturze tak, żeby stała się Twoim sprzymierzeńcem. Proponujemy Ci wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie OZE, które gwarantują bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie nowoczesnej instalacji opartej na sprawdzonych światowych rozwiązaniach. O to wszystko zadba nasza kadra wykształconych pracowników.

GLEnergia to wiodący polski integrator rozwiązań fotowoltaicznych, elektrycznych, energetycznych i ciepłowniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobywane od 1997r., w zakresie optymalizacji zużycia energii poprzez wdrażanie nowoczesnych systemów energetycznych, systemów sterowania oświetleniem oraz innych systemów budynkowych. Realizujemy inwestycje o różnej skali i charakterze - od indywidualnych domów, aż po duże obiekty przemysłowe i biurowe

Wybierając GLEnergia możesz być pewny profesjonalnej współpracy oraz szybkiego zwrotu inwestycji. Działamy według schematu pokazanego po prawej stronie co gwarantuje Ci prostą i sprawdzoną ścieżkę do wyznaczonego celu.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie spotkamy się i wykonamy audyt fotowoltaiczny dzięki któremu możliwe będzie wybranie optymalnego dla Ciebie rozwiązania.

Każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem specjalistów obecnych w naszej kadrze inżynierskiej. Możesz być pewny proponowanych przez nas rozwiązań.

Pomagamy Ci szybko i efektywnie zająć się wszelkimi zagadnieniami formalno-prawnymi związanymi z finansowaniem inwestycji. Nasi prawnicy pomogli już wielu klientom w dążeniu do celu jakim jest darmowa energia z OZE.

Po załatwieniu kwestii formalnych przyjeżdżamy do Ciebie z profesjonalnym sprzętem, a nasza wyszkolona i certfikowana kadra instalatorów zrealizuje całą instalację bez konieczności ingerencji z Twojej strony.

Ostatnim etapem naszej pracy jest uruchomienie całej instalacji i sprawdzenie poprawności parametrów.

Na koniec zadanie dla Ciebie - cieszyć się z darmowej energii płynącej wprost z natury!

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami

Jinko Solar ABB Huawei BOS Bank

SMA Helukabel

Nasza praca w liczbach

Liczby mówią o nas wiele
0projektów
0klientów
0realizacji
0kubków kawy
 +48 22 825 68 84
 +48 601 325 093
 +48 605 071 507
 Biuro handlowe
ul. Rakowiecka 30, 02-528 Warszawa, Polska